Happy New Year !!!


Małe podsumowanie 2012 roku, który dla mnie był tym przełomowym jeśli chodzi o fotografie. Rok jak najbardziej udany... o tak. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali, dziękuje osobom, które pomagały mi przy organizacji sesji i asystowały dzielnie w różnych warunkach pogodowych ;) 
 Mam nadzieję, że rok 2013 przyniesie jeszcze więcej pracy,  jeszcze więcej tak cudownych chwil i poznam jeszcze więcej ciekawych osób :) Tego sobie życzę ....




...a Wam moi drodzy, aby w tym nadchodzącym roku spełniły się Wasze najskrytsze marzenia !!!  

SZCZĘŚLIWEGO  NOWEGO ROKU !!!



Komentarze