Tym razem troszkę inaczej:) Jakiś czas temu miałam okazję fotografować wnętrze restauracji Bonsai, która mieści się w Wodzisławiu Śl. przy ulicy Wyszyńskiego 50. Na ostatnim zdjęciu możecie zobaczyć jak wygląda nowo otwarty ogórdek letni. Wszystkich z okolic serdecznie zachęcam do spróbowania pysznej kuchni azjatyckiej, a tych zainteresowanych odsyłam na stronę restauracji www.restauracjabonsai.com