Masz świetne fotki jestem nimi zachwycona ! Mogła byś zdradzić jakim sprzętem robisz zdjęcia i jakim obiektywem? oraz co robisz, że zdjęcia mają tak żywe kolory? Była bym wdzięczna gdybyś odpisała :) pytam ponieważ też próbuję co nieco w fotografi.. ale jakoś nigdy nie potrafię osiągnąć takich żywych kolorów i właśnie zastanawiam się czy to wina aparatu czy błędów w obróbce czy nie wiem czego :) Pozdrawiam :)
Masz świetne fotki jestem nimi zachwycona ! Mogła byś zdradzić jakim sprzętem robisz zdjęcia i jakim obiektywem? oraz co robisz, że zdjęcia mają tak żywe kolory? Była bym wdzięczna gdybyś odpisała :) pytam ponieważ też próbuję co nieco w fotografi.. ale jakoś nigdy nie potrafię osiągnąć takich żywych kolorów i właśnie zastanawiam się czy to wina aparatu czy błędów w obróbce czy nie wiem czego :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :)